OLE MULTIFUNKTSIONAALNE! PUHKA, NAUDI, ÕPI, ARENE JA ELA ÜHEAEGSELT. KASUTA OMA SUVE KASULIKULT

SEMINARIDE KOOLITUSTE LOENGUTE SALVESTUSED

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

ALGAS SUUR SUVI! Soovime, et sul oleks enda joaks rohkem kvaliteetaega. Et sa ei pea aega kulutama sõitmistele, ootamistele jne. Ole omas kodus, nokitse aias, jaluta või päevita rannas.

Kõrvaklappidega saad kuulata kõiki audioloenguid.

Taevas ja Maa keskusel on hea meel jagada sinuga kõiki teadmisi, mis meie keskuses 10 aasta jooksul on toimunud. Kõik meie loengud, koolitused, seminarid, kursused ja tegemised on salvestatud.
Kõik loengud sisaldavad meditatsioone, mida saad korduvalt kuulata ja suurem osa ka eestikeelseid materjale.

PAKKUMINE!!
Ainult juuni kuus kõik audio ja videosalvestused,
koos meditatsioonide ja materjalidega  -50%.

Kuidas osta loengut?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 2 nädalat. Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
LOENGUD JA KURSUSED SINU KODUS.
Kuidas ühineda ülemaailmsete loengute kuulamisega? Vaata infot SIIT

Keskuse loenguteriiulis on kokku üle 600 erineva loengu, siin mõned populaarsemad.

Kõik loengud sisaldavad energiate pühitsusi või meditatsioone või harjutusi. Paljudele on kaasa anda ka eestikeelset õppematerjali.

Loengute pikkus ca 1,5-2,5h. Loengute hinnad 35.00 (juuni kuus -50%)  Kõik loengud siin 17 eurot.

Tähelepanu, loengud ei ole kommertseesmärgil tehtud salvestused, vaid klubiliste koosviibimiste loengud, mis sisaldavad küsimusi, vastuseid arutelu ja nalja, mitmeid meditatsioone, graafikuid, pilte, raamatute näitamisi jne.

 1. Unetus – une halvatus, luupainajad. Loe siit
  Unehalvatus tabab inimest siis kui ta hakkab kas magama jääma või just unest ärkama.  Kui neid momente teadlikult ära kasutada siis on väga lihtne minna sisse nii häälelistesse kui ka pildilistesse hallutsinatsioonidesse. Samuti saab sellistel momentidel kasutada teadlikku unenägemist.
 2. Hüperborea, Atlantise, Lemuuria  maailm. Loe siit
  Kes oled sina, millisest tsivilisatsioonist? Meie ruumis on kolm maailma. Erinevused nende maailmade vahel on märkimisväärsed ja tõsised… kui teadlikult pöörata tähelepanu meie planeedil elavatele inimestele, siis muutub  kolme maailma paradoks ilmselgeks.
 3. Loodusjõud, loodusvaimud.  Loe siit
  Koostöö,  altarid looduses, tuli, tulerituaal. Meie maailmas on väga palju vaime. Olemas on vaimude hierarhia ja ka klassifikatsioon. Vaimudega suhtlemine vajab erilisi teadmisis ja oskusi.
 4. Kevadväsimus. Kuidas stressiga ellu jääda. Loe siit.
  Mida teha kui hommikul ärgates tahaks uuesti magama minna, mida teha kui tööle minekuks pole jõudu ja motivatsiooni Üldine kurnatus ja pidev väsimus ei lase elada ega edasi liikuda.
 5. Ropendamised. Loe siit
  Kustkohast tulevad ja kuidas mõjuvad? Mis need tegelikult on? Millist jõudu omab ropendamine ja inetute sõnade kasutamine?’ Miks kasutatakse ropendamisel ema nime ja suguelundeid, organeid, teatud ihuliikmeid, saatanat ja needmissõnu?
 6. Kodeerimise saladused. Loe siit
  Kuidas aidata inimesi, kes vaevlevad mõttemustrite või sundkäitumise küüsis.
  Need teadmised annavad meile sajakordse võimaluse teatud mõttemustri sisendamiseks või eemaldamiseks.
 7. Carlos Castaneda pärand. Loe siit
  Tema saladused ja salajased õpetused. Tutvustame kõikide raamatute sisu ja teadliku unenägemise saladusi. Teeme kokkuvõtteid, kuidas kõiki neid teadmisi kasutada.
 8. Paigaltammumine ehk “KUUKÕND” Loe siit
  Kuukõnniks nimetatakse illusiooni, kus meile tundub, et me areneme oma elus edasi aga tegelikult me tammume paigal või liigume hoopiski samme tagasi.
 9. Püha Graali tõed. Loe siit
  Mis siis on tegelikult selle püha Graali energia, mille kohta on sajandeid legende?
 10. Nähtamatuse mütsike. Kuidas olla nähtamatu. Loe siit 
  Kuidas saada nähtamatuks kõigi probleemide, ebaõnne, leina ja negatiivse karma suhtes. Kuidas reisida hirmuta paralleelruumidesse?
 11. Esivanemate pärand. Esivanemate annete äratamine. Loe siit
  Kuidas saada esivanemate andeid, nende poolt kogutud teadmisi ja oskusi, õppida salajast võlusõna oma ande avamiseks ja millegi imelise loomiseks. Kuidas  ühendada ennast  esivanemate meisterlikkusega
 12. “Hinge võlad” hingevõlgadest vabanemine. Loe siit
  Elusaatuse muutmine. Karma moodi minemisel aga ununes veelgi olulisem küsimus, see on küsimus hingevõlgadest. Hingevõla kasutamine erineb fundamentaalselt karmaga seotud põhimõtetest.
 13. Kuhu kaob meie elujõud? Vamprism. Loe siit.
  Kuhu kaob energia? Kuidas energiaröövleid ära tunda? Kuidas ennast kaitsta? Kuidas tagajärgi likvideerida? Kuidas ennast taastada?
 14. Pühade peeglite müsteeriumid. Loe siit
  Pühad peeglid. Peeglite müsteeriumid. Peegelkasti praktika, negatiivsusest ja kurjusest puhastamine. Heade sündmuste ligimeelitamine.
 15. Tiibeti Surnute Raamat- Elavate saatus. Bardo ThodolLoe siit
  Surnute raamat on inimese mõtlemise suur saavutus, mis on kirja pandud ainult elavate huvisid silmas pidades.
  See õpetab kuidas elada väga kaua, õnnelikult ja tervelt.
 16. Kuidas mõista ja õigesti kasvatada oma last. Loe siit
  See kursus on orienteeritud  energiate mõistmisele, mis aitavad lapsevanemal  lapsega vastastikku harmooniliselt toimida ning mitte lasta “vigadel” sündida.
 17. Meie salapärane “Kolmas Silm” I – V osa. Loe siit.
  Kolmas silm on reaalne organ meie peas – käbinääre. Kui me teame, kuidas meie kolmas silm töötab, siis me oskame seda ka kasutada. Kokku 6 loengut
 18. “VITHOBA” – Sugupuu jõud. Loe siit
  Vithoba on sugupuu jumalus, põhiline ja ainuke omalaadne sugupuu jõud, mis antakse edasi pärilikkuse teel.
 19. Kogemuste  karikas”. Loe siit.
  Kõik varasemates eludes kogetud ja läbiõpitud kogemused kogunevad „ kogemuste karikasse“, mis on kõikide kehastuste puhul üks. Selle teadmine ja kasutamine on tõeline aare.
 20. Tema “kõrgeausus” SEKS. Loe siit
  Ükskõik mida arvate seksist – see ei ole inimese elus lihtsalt suvaline aje, seks mängib inimese vajaduste rahuldamises liigagi olulist rolli nii kodus kui ka tööl.
 21. Rituaal partneri leidmiseks ja abiellumiseks. Loe siit
  Kursus mõeldud naistele, kes soovivad endas äratada ürgse väe ning olla väärtuslik ja ihaldatav naine oma partnerile. Neile, kes soovivad leida partnerit ja abielluda, kes on abielus, aga soovivad suhet taas ellu äratada või tugevdada. Ka nendele naistele, kes on kaua suhtes, kuid pole ikka veel abiellunud.
 22. Vähki põhjustavad emotsioonid. Loe siit  Emotsioonide kombinatsioonid mis tekitavad vähki ja raskemaid haigusi. Võimalused neist pääsemiseks. Kuidas hoiduda.
 23. Tugeva trauma või kriisi üleelamine. Loe siit
   Mineviku mälestused kipuvad sellistel puhkudel iseenesest pidevalt silme ette kerkima – see piinab, kurnab ja tekitab paanikat. Miks see juhtub. Kuidas edasi elada.
 24. Mälu saladused. Kuidas toimib unustamine.”.  Loe siit
  Kuidas halbu mälestusi kustutada või ebaolulist teavet unustada?
 25. Amuletid, ehted – meie vägi ja kaitsed.  Loe siit.
  Maagiline sümbolism I – III osa.
  Sümbolid, pentaaklid ja märgid. Väeesemed ja amuletid. Kivid ja kristallid. Õpime tegema väeesemeid enda pulsisageduse järgi ja haldame Saalomini pentaakleid. 7 energeetilist kanalit, kuidas valida, luua, väestada. Muistsed teadmised väeehetest.
 26. Vabanemine foobiatest, sõltuvustest, Loe siit
  Räägime foobiatest ja sõltuvustest, mis neil on ühist?
  Erinevad foobiad,  sõltuvusmustrid ja hirmusõltuvused, ükskõiksusest elu suhtes, 21 sajandi arvutikatkust.  Alkoholism, suitsetamine, narkomaania.
 27. Voodoo kultuuri imepärased saladused. . Loe siit 
  Voodoo on võimas ja imeline tervendamise tehnika, mis aitab ületada ka raskemaid haigusi. Paraku on meedia ja filmid toonud selle esile kui kurjuse kantsi, mis tegelikult nii ei ole. Ajalugu, miks, kus ja kuidas
 28. „Tsansa” püha sakrament „Vaenlaste – ja vägivallaringi purustamise sakrament meie suhete süsteemis”. Riitus soola ja liivaga.
 29. „Ülimvõimetega tervendamine, Super Healer, Ülimtervendaja” Hüperborealaste tsivilisatsiooni üks võimsamaid  pärandeid. Suurepärase eelise tervendajatele ja terapeutidele, kes töötavad inimestega.
 30. Üksinduse probleemidÜksindus armastuses. Äratame ellu eluenergia, rõõmutunde, soov armastada, luua. Saavutame vabadus tunde!
 31. Ajavood, aegruum, ajarakk. 12 ajavoogu/ 3 astet. Ajarakkude ülesehitus, ajavood ja selle tasemed. Aja kasutamise võimalused, aja kokku surumine, aja venitamine. Surnud aeg.
 32. „AURIUS” rituaal raha ja külluse meelitamaks, koju, perekonda või ärisse. Sinu raha teekond ja karma. Kuhu kaob raha, selle leidmine.
 33. “Nais ja meesenergia meie sees, kuidas nad ennast tunnevad” Meie esivanemate tarkused. Meis endis peituvate omaduste arendamine ja tugevdamine. Vaatame sinu enda pildilt, kuidas tunneb end sinu naisenergia ja sinu meesenergia.
 34. Suhtlemine pühakutega. Saladused  ja peidetud info  ilmnevad. Meil saab olema võimalus vaadata ise ennast läbi pühaku silmade. Kuidas suhelda pühakutega.
 35. Poltergeistid meie ümber Näljased vaimud ja pealetükkivad  siirdhinged.
 36. Jelena Blavatskaja Maagia e. Tiibeti sügavaimad saladused. „Salajane Doktoriin”. Teosoofia.
 37. Passionaaride elujõu energiad. Kirg mis käivitab sisemise elujõu eesmärkide ja unistuste saavutamiseks.
 38. Eriprogramm kaalu langetajatele. 7 kosmoenergeetilist kanalit „tõrksa” kaalu langetamiseks
 39. Rahaenergiate eriprogramm. Kuidas teenida milljon. 12 energiavoogu rahamaailma sisenemiseks.
 40. Värvitud munade iidne maagia. Munade pühad.
 41. Meditsiini maagia. Organite vananemise pidurdamine, tervendamine, väestamine
 42. Kuidas näha Tuleviku Maailma palet. Tuleviku maagia. Tulevikuenergia portaalid.
 43. Venemaa oligarhide raharituaal “Kuldmuna”. Sinu sõrmejäljega kuldse amuleti loomine külluse toomiseks ja säilitamiseks.
 44. Püha Kailashi mäe 22 rituaali. Pikk ja energeetiliselt võimas meditatsioonide jada kõikide mäe energiate omandamiseks.

ja palju- palju – palju  veel…

Küsi lisa, küsi teemat mis sind huvitab