Hinge võlad

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Kõik meist on teadlikud sellest, mida kujutab endast karmavõlg!
Inimesed on karmaga aktiivses seoses, küsides karmalt võlgu ja tehes endast kõik selleks, et oma koormust kergendada.

Karma moodi minemisel aga ununes veelgi olulisem küsimus, see on küsimus hingevõlgadest. Hingevõla kasutamine erineb fundamentaalselt karmaga seotud põhimõtetest.

Hingevõlg ei kogune negatiivsete tegude tõttu, nii nagu see koguneb karma puhul. Ükskõik kui palju negatiivseid tegusid toime panna, see ei mõjuta hingevõlga. Hingevõla tekkimisesse ei panusta kuidagi tänutunde puudumine või selle ebapiisavus. Need ei ole sünni või reinkarnatsiooniga seotud küsimused.

Hingevõla mõte on täiesti teistsugune – seda me käesolevas seminaris arutlemegi.

Hingevõla unustamine on äärmiselt ebamõistlik, sest sellel on inimese saatusele oluliselt suurem mõju kui karmal. Meie targad esivanemad pidasid kõige olulisemaks hingevõla kallal töötamist, olles seda teinud, alles siis võis asuda karmaga tegelema.

Näiteks tekib hingevõlg alati vast abiellunutel. Küsite kindlasti: „Kuidas see võimalik on?“, ütlete, „kas pole mitte nii, et vast abiellunud on oma suhte kõige imelisemas staadiumis ja kogevad vaid eufooriat!“ Siia ongi koer maetud. Hingevõla kuhjumisel valmistatakse juba ette noore perekonna lahutust, skandaale, vastastikuseid nõudeid ja pettumusi, mis laastavad teie tervist jne.
Kahjuks mõjutab hingevõlg kõiki meie elu komponente.

Sündmuse sisu ja kava:

Käesoleva seminari käigus analüüsime kõiki hingevõla tekkimise hetki.
Seminari käigus mõistate, miks hingevõlg tekib ja kuidas sellest lahti saada!

Taas rõhutame, et karma põhimõtetega ei ole käesoleva seminari puhul tegemist. Selles seminaris käsitletav on täiesti erinev ja paljud inimesed isegi mitte ei oota seda.
Olles aga selle õppetunni saanud, ei suudeta enam selle objektiivset tugevust ja tõelisust eitada.
Teema on väga oluline kõigi jaoks, kes soovivad tagada oma heaolu. Hingevõlg on häiriv probleem, mida ei soovita tähele panna, veel vähem osatakse sellest vabaneda. Seepärast soovitame teil pühendada ennast hingevõla energiate uurimisele.

Saadav kasu on tohutu! Ootame teid seminarile!

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00