Kogemuste karikas

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Eelmiste elude kogunenud kõige olulised kogemused. Kogemuste omandamise ja kasutamise rituaal.

Kõik varasemates eludes kogetud ja läbiõpitud kogemused kogunevad „ kogemuste karikasse“, mis on kõikide kehastuste puhul üks.

Selle seminari käigus saame teada, kus „ kogemuste karikas“ paikneb ja kuidas seda kasutada!  *

Kõikide elude jooksul kogutud teadmiste kasutamise oskus on tõeline aare.

Kindlasti, üks kord oma elu jooksul tekib igal inimesel võimalus selle suure sakraalse väärtusega kokku puutuda.
See on teie võimalus!

Energiatesse pühitsetuil on võimalus  läbi „ kogemuste karikas“ saada vastused paljudele saladustele.

See pärimus anti varem edasi otse õpetajalt õpilasele, avades nii tee karikani. Läbides rituaali kõik peensused, avaneb asjasse pühendatu mälus tee varasemate kogemusteni, mineviku teadmised ja kogemused muutuvad aktuaalseks ja tõeliseks aardeks.

Karikast on võimalik ammutada lõputut tarkust ja tänu sellele on võimalik parandada ka omaenda mina tundmist, muuta elu kvaliteeti paremuse poole ja vastu võtta sobivamaid otsuseid.

Uus elu antakse inimesele alati selleks, et ta saaks oma isiksust parandada ja midagi positiivset  kogemuste karikasse lisada – see ongi reinkarnatsiooni eesmärk.

Varasemate kogemuste karikas sisalduvad inimese kõige sügavamad saladused, kuid ka kogemused elu ja surmaga. Igavikuliste müsteeriumite tundmaõppimine alustab teed oma isikliku mõjuvõimu kehtestamisele inimkonna ja maailma üle.

Ootame seda, et saaksime teid asjasse pühendada!

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00