Tiibeti surnute raamat. Bardo Thodol

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Surnute raamat on inimese mõtlemise suur saavutus, mis on kirja pandud ainult elavate huvisid silmas pidades.

See õpetab kuidas elada väga kaua, õnnelikult ja tervelt. Raamat annab vastuse selle kohta, mis tegelikult meie keha vananema paneb ning millised võimalused on vananemise vastu võitlemiseks.

Üks tiibeti tarkuse uurijate suurimaid leide on vankumatute vaimude leidmine, mille kaudu on võimalik seletada inimeste vananemist ja võimalusi selle vältimiseks, et hoida head tervist ja mõtteselgust.

Tänapäevane teadus väidab, et inimeses on ressurss elada vähemalt 150 aastat. Siiski kasutab inimkond sellest ressursist vaevu pool. Miks nii on?

Muidugi on võimalik kõiges süüdistada keskkonda ja kõike muud. Kuid materiaalsete põhjuste nimetamine ei ole kaugeltki nii oluline kui energeetiliste ja vaimsete põhjuste leidmine.

Inimese keha ja tervise hävitamine üleloomulikul tasandil ei ole võrreldav sellega, kuidas inimene end materiaalsel tasandil hävitab.

Kõik see teave on detailselt kirjapandud, kättesaadav ning meie pühendume selles seminaris selle teabe õppimisele. Ootame teid! Ärge jääge ilma unikaalsest pärlist!

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00