Mälu saladused

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja A. Onufrieva. Tõlgib Maire Taska 

Kuidas halbu mälestusi kustutada või ebaolulist teavet unustada?

Inimese mälu on uskumatute fenomenide, meeldivate üllatuste ja traumaatiliste kogemuste allikas. Selles seminaris uurime seda, kuidas toimib unustamine.

Õpime ära mitu tehnikat, mida kasutada ebameeldivate mälestuste unustamiseks.

Mäluga töötamiseks on veel mitmeid erinevaid programme, mille abil saab meenutada ka eelmisi elusid ja suurendada mälu mahtu, ehk meelde jätmist jne.

Loeng koosneb 5 osast, kokku mahtu 2h40min.

Kuidas loenguid kuulata?

Loengut juhib Natalja ja koheselt tõlgib Maire Taska. Kõik loengud toimuvad vabas suhtluses oma õppegrupi õpilastele. Sisaldab ka küsimusi ja vastuseid. Iga loengu lõpus on süvameditatsioon.
Soovitame meditatsiooni ühe korra läbi teha loengu lõpus ja siis päevade jooksul eraldi muusikafailist kuulates iseseisvalt, vähemalt 3-4 korda.

Mugav on kuulata loenguid kõrvaklappidest ja keskenduda sisule. Sisu mõistmine on oluline võti teema haldamiseks. Paljud põhimõtte antud valdkonnas on meie sotsiaalse keskkonna tõttu esialgu arusaamatud, sest muudavad maailmapilti.
Kui midagi jääb arusaamatuks, või soovite teemat täiendada, siis kindlasti võtke meiega kontakti.

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loeng koosneb 5 osast, kokku mahtu 2h40min.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00