Edasijõudnute grupi kursus

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Esivanemate annete äratamine.

Juba ammustest aegadest alates on olemas meisterlikkuse saladused, aga ka erilised oskused – nn talendid. Traditsiooniliselt pärandati oskused isalt pojale, moodustades perekonna dünastia. Näiteks oli sepad, kes teadsid salajast võlusõna, millega nad suutsid metalli taltsutada ja meistriteoseid luua.
Erinevates riikides esivanemate austamine toimus erineval kujul:
Hiinas hoidsid esivanemate vaimud perekonda ja andsid järeltulijatele edasi kogunenud teadmisi ja oskusi. Samuti Kristluse-eelses Euroopas kummardati ja mäletati esivanemaid, kuigi oli olemas ka uskumus, mille järgi esivanemad jälgivad Paradiisis viibides oma järeltulijaid.
Kuidas saada esivanemate andeid, nende poolt kogutud teadmisi ja oskusi, õppida salajast võlusõna oma ande avamiseks ja millegi imelise loomiseks. Kuidas  ühendada ennast  esivanemate meisterlikkusega – õpid sellel kursusel.

**********

Püha Graal on püha reliikvia

Püha Graal on püha reliikvia, see on karikas, millest Jeesus Kristus viimasel õhtusöögil jõi ja millesse Arimathea Joosep kogus verd ristil risti löödud Päästja haavadest.
Mis siis on tegelikult selle püha Graali energia, mille kohta on sajandeid legende?
Püha Graal on jumaliku loomise allikas. Sellest „tassist jooja” omandab hea tervise ja nooruslikkuse. Energia puhastab pattudest, saab jumalikke teadmisi ja armu. Aga mis veel??? Sellel kursusel saate teada, kuidas saavutada Püha Graali energiad.

**********

Kuidas muutuda nähtamatuks.

Nähtamatus oli kogu aeg inimese jaoks soovitav omadus. Vana-Kreekas kasutasid kangelased surnute maailma külastamiseks nähtamatust. Vene rahvalugudes välditi aga nähtamatusega ohtusid ja mured. Isegi kaasaegses kultuuris on olemas pilt keebist, mis annab nähtamatuse.
Muistsetel slaavlastel oli kaks neitsi saatuseõde: Dolya ja Nedolya.  Nedolyal oli hägune pilk ja ta saatis inimesele leina, muresid, ebaõnne ja vaeva.
Meie kohalik legend aga räägib, et murede ja ebaõnne vältimiseks peab olema kurja saatuse õe jaoks nähtamatu.  Nii ei saa ta saata meile muresid, ebaõnne ja vaeva.
Sellel kursusel õpite, kuidas saada nähtamatuks kõigi probleemide, ebaõnne, leina ja negatiivse karma suhtes, õpime, kuidas reisida hirmuta  paralleelruumidesse.

**********

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155

Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00