Kolm maailma meie planeedil: Atlantis, Lemuuria, Hüperborea

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Soovin osta

Loengu videosalvestus

Registreeru
Millise maailma esindaja oled sina? Meie ruumis on kolm maailma. Erinevused nende maailmade vahel on märkimisväärsed ja tõsised, kuid mingil põhjusel ei panda neid kolme maailma tähele. Kuid… kui teadlikult pöörata tähelepanu meie planeedil elavatele inimestele, siis muutub kolme maailma paradoks ilmselgeks.

Millise maailma esindaja oled sina?
Meie ruumis on kolm maailma. Erinevused nende maailmade vahel on märkimisväärsed ja tõsised, kuid mingil põhjusel ei panda neid kolme maailma tähele. Kuid… kui teadlikult pöörata tähelepanu meie planeedil elavatele inimestele, siis muutub  kolme maailma paradoks ilmselgeks.

Meile ainult tundub, et kõik inimesed on ühesugused. Tõenäoliselt on igaüks teist seisnud silmitsi olukordadega, kus teised inimesed käituvad kuidagi väga kummaliselt, sobimatult ja vahel suisa rumalalt. Te suhtlete ja teete nendega kokkuleppeid, kuid lõpuks tundub,  justkui poleks seda vestlust olnudki.
See juhtub seetõttu, et kõigil kolmel saadaoleval maailmal on oma kindlad initüübid, oma rassi esindajad.
Kuna kõik muutus ja toimus liikumises ja segunemises siin maapeal, siis kolme erineva rassi verd kipub olema meis kõigis. Küsimuseks on, et just millises protsendis? Kuipalju millist?
Näiteks : Inimesed, kelles on kõige suurem protsent just Lemuurlaste verd, on kõik ülimalt loomingulised inimesed, edukad, kuulsad, andekad, geeniused jne… Nad on ka loomult väga populaarsed. Teades neid eripärasid ja ressursse saame me neid teadlikult kasutada ka siis, kui nad on väikesed.

Sündmuse sisu ja kava:

Käesoleval kursusel selgitame välja, millisesse maailma kuulute teie. Millised käitumisjooned oled sina omandanud, olles  üks nendest maailmade esindajatest.
Kuidas see teid oma elus mõjutab? Kuidas see mõjutab teie edukust?
Milline energia sind mõjutab?
Kuidas te  saate mõjutada, suhelda ja koos eksisteerida oma maailma esindajatega ja ülejäänud kahe maailma esindajatega? Millega peaks arvestama, mis viib eduka koosolemiseni ja eduni erinevate maailmade esindajate vahel ?
Kuidas kohelda ennast või inimesi teisest maailmast? Kellega abielluda ja keda äripartneriks võtta? Millisele ülemusele ei tohiks palgatööliseks minna?
Millised lapsed sünnivad, kui see on sega abielu?
Kuidas valmistada talismane endale ja teiste maailmade esindajatele?

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00