Vabanemine foobiatest, hirmust ja sõltuvusmustritest

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Foobiad ja hirmusõltuvused

Soovin osta

Loengu videosalvestus

Registreeru

Foobiad ja hirmusõltuvused.

Räägime foobiatest ja sõltuvustest, mis neil on ühist?
Erinevad foobiad,  sõltuvusmustrid ja hirmusõltuvused, ükskõiksusest elu suhtes, 21 sajandi arvutikatkust.  Alkoholism, suitsetamine, narkomaania.

Käesoleval ajal kannatab kolm neljandikku maakera inimkonnast nende tõbede- foobiate ja sõltuvuste käes. Selliste “tõbiste” hulk aga paraku kasvab tuleviks väga tõusvas joones.

Hirmuenergiad on ülimalt kurnavad ja suure energiakuluga.

Kui hirm ületab mõistuse piirid, siis meie aju teeb kavala lükke, ta lülitab selle hirmu välja, et keha saaks natukenegi elujõudu. Küll aga on see kerge petekas. Inimene mõtleb, et ta sai sellest üle, aga tegelikult seestpoolt endiselt on suur energiakadu ja jõud kaob. Toimub sisemine põlemine. Sellisel kujul on keha ja mõistus omadega vastuolus ja inimese vastupidavus hakkab katkema. Tekivad paanikahood, ärevus, stress, hirmud ja kaob eluisu. Inimene ei kontrolli oma keha.Ta ei saa aru mis toimub ja käitumismustreid ega tagajärgi on siinkohal raske ette ennustada.

Mida me kursusel kuuleme ja õpime?

Mida me kursusel kuuleme ja õpime?
Kuidas selline olukord tekib ja kuidas toimib?
Mida see teeb meie kehale, hingele, organismile, meelele jne.
Kuidas nendest tunnetest vabaned,  peatada ja üle saada?
Käesolev kursus õpetab kuidas kergemalt ja efektiivsemalt kõikide nende “tõvedega” hakkama saada.  Kursus sisaldab meditatsiooni : Isetoimetav energia UFIZ. Tähtede ja numbrite valgus. Meditatsiooni kestvus  30 – 35 minutit.

Pühitsetud energia annab jõu ja oskused sellega toime tulla. Kursusel saate kaasa selgitavaid materjale sõltuvuse ja foobiate kohta.

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00

Lisalugemist:

Mis on sõltuvus?
Sõltuvusel on palju erinevaid nimetusi ja olekuid. Sõltuvus on olukord, kus mingit laadi elamused ja sündmused etendavad inimese elus ebanormaalselt olulist või tähtsat osa. Neid olukordi korratakse ja korratakse jätkuvalt. Sõltuvus on ka sõltuvusaine ülemäärase tarvitamisega seotud psüühiliste ja kehaliste nähtude kompleks. Sa vajad seda taas ja taas ja kui ei saa, siis hakkab su füüsiline keha tõrkuma. Puhas emotsionaalne sõltuvus on ülemäärane kiindumus.
Sotsiaalne sõltuvus on võimetus end iseseisvalt ülal pidada või iseseisvalt igapäevaeluga toime tulla. Sul on hirm, et sa ei tule üksi toime, ei saa hakkama, pole väärt parimat.

Mis on foobia?
Foobia ehk haiguslik kartus on ärevustunne, mis tekib mingi kindla nähtuse või elusolendi ees, mida tajutakse tegelikust ohtlikumana kui see on. Selliseid objekte või olukordi hakatakse vältima või talutakse neid väga suure ebamugavustundega. Suurenenud ärevus väljendub kehaliste sümptomitena: südamekloppimine, hingeldamine või hingetus, higistamine, külma- või kuumahood, jalgade, käte ja/või keha värisemine, tasakaalutuse ja/või nõrkustunne, iiveldus, pearinglus, kohin kõrvades, värvilised täpid silme ees või muud nägemishäired, suukuivus, urineerimistung jne.