Tema “kõrgeausus” SEKS

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Seminar-Tema-“kõrgeausus”-SEKS

Naiste Maagiline Veetlus 
Kursuste sari, mis koosneb 5 osast.
Kuidas juhtida oma elu meestega maailmas nii, et sa oleksid edukas oma töös, hea ema ja ihaldatav naine oma mehele.

Kuidas saavutada edu kõiges kolmes valdkonnas korraga?

Kuidas saavutada mõju meeste üle? — see ei ole taignarull, vaid hoopiski teadlikkus ja tarkus, kavalus ja naiselikkus.

Loe kursuse kohta SIIT

Ükskõik mida arvate seksist – see ei ole inimese elus lihtsalt suvaline aje, seks mängib inimese vajaduste rahuldamises olulist rolli. Muidugi ei ole seks nii tähtis kui õhk ja toit, kuid muus plaanis on tegemist täpselt sama tähtsa elu osaga.

Seksuaalse vajaduse rahuldamata jätmisel kogunevad inimeses ärevus, pinge, depressioon ja tunne, et elus puudub mõte. Terve organism kannatab ilma sellest eriliselt märku andmata. Inimese seksuaalelus ei ole kõige olulisem mitte kvantiteet vaid seksi tulemusel saadava emotsionaalse vastuse testitud tugevuse kvaliteet. Oluline ei ole seksimise asend või omapära, hoopis partnerite omavahelise kontakti autentsus.

See energia jääb paljudel elus saamata ning selle tulemuseks on tunne, et elust on kadunud sära. Selliselt tekib neuroos. Probleemid kuhjuvad nende erinevate maskide taga ja inimene ei saa enam ise ka aru, mis on valesti. Üritades tõestada seda, et inimese enda petlikud hirmud on õigustatud, kaldub teadvus illusioone uskuma. Nii algab koletislik enesepettus. Inimene jääb omaenda teadvuse petlike trikkide taha lõksu ning ei suuda näha ega lahendada tegelikku probleemi, mis juhib inimest lahendamatute ja tähendust mitteomavate kriiside juurde.

Seksuaalsuhete arutamine on olnud pikka aega tabu, s.o. keelatud, seepärast on paljudel meist erinevad ebatervislikud arusaamad seksuaalelust, mis on muundunud murelikeks pettekujutelmadeks.

Sündmuse sisu ja kava:

Meie töötoa ülesandeks on aidata  avastada peidetud ning isegi väärad manifestatsioonid meie oma teadvuses, mis on tingitud seksuaalsest rahulolematusest.
Me kontrollime, kas ühe või teise vajaduse rahuldamisel saame aru, mida soovime tegelikult saavutada või tegeleme seejuures hoopis enesepettusega.
Me loome oma seksuaalses energias korra, puhastame selle kahjulikust ja viime oma seksuaalse energia harmooniasse rõõmsa ning produktiivse eluga.

Me ootame teid seminari! See saab olema huvitav, informatiivne ja kahtlemata kasulik!

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00