Natalja A. Onufrieva

Erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor

Информация о семинарах на русском языке. Наталия RUS

N. A. Onufrieva nimeline Rahvusvaheline selgeltnägemise ja energiapsühholoogia akadeemia. Asutatud 1997. aastal.

Telefon: +7 (495) 506-60-30
Web: darija.ru
info@darija.ru

Kõik Natalja loengud

Natalja on Eestit külastanud juba 10 korda. Oma elu jooksul kogutud teadmisi, uurimustöid, maailma ajalugu ja vaimset elulaadi on ta valmis jagama, rääkides pikki tunde, söömata -joomata. Ta on soe ja pehme inimene.
Meeldiva naeratuse ja avatud südamega.

Natuke moodsat meditsiini, kaasaegset psühholoogiat, iidset maagiat ja esivanemate tarkust.

Natalja külastab Eestit tavaliselt 2-3 korda aastas ja nii juba üheksa aastat.
Oma elutööde eest kogu maailmas hulgaliselt mainekate auhindadega tunnustatud naine on Eesti inimestele toonud koju kätte üle 600 autoritööna koostatud õppeprogrammi, koolituse, loengu või seminari, mida on külastanud Eestis üle 8000 inimese.
Igal aastal ja ka aastaajal on oma aktuaalsed teemad, mis antud ajahetkel inimesi rohkem huvitavad. Ka sellel aastal toob Natalja meieni just need teemad mis Euroopas enim laineid löövad ja inimeste tähelepanu tõmbavad.

Kõik Natalja loengud on rohkem nagu praktikumid- töötoad, kus lisaks teadmistele saab ka praktilisi näpunäiteid, vajalikke harjutusi ja vahetuid kogemusi. Kõik loengud sisaldavad  meditatsioone ja energiapühitsusi, mis aitavad kergemini viia lahendusteni.

Sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest. Reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt. Informatsioon ja teadmised, mida arvuti sügavustest ei leia.

Natalja A. Onufrieva on Rahvusvahelise Intuitiivteaduste  ja Energiapsühholoogia Akadeemia president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor.
Tähelepanu, Natalja on rahvuselt UKRAINLANNA!!!

Suurema osa oma elust on väekas naine pühendanud inimeste abistamisele ja inimvõimete uurimisele. Tema tööd on saavutanud ülemaailmset edu ja pälvinud hulgaliselt rahvusvahelisi ja mainekaid auhindu.

Kõiki tema riiklikke ja rahvusvahelisi auhindu ning saavutusi ei jõuagi üles lugeda, kuid siin mõned tähtsamad:

*Rahvusvahelise meditsiiniabi preemia „Elukutse – Elu”
*Sihtasutus „Tervise Assamblee”, mida toetab Maailma Terviseorganisatsioon ja Vene esinduse Nobeli komitee, valis Natalja Onufrieva esindama Venemaad Rahvusvahelise „Mercy” Akadeemia tseremoonial, kus talle omistati „Mercy” akadeemiku tiitel
*Natalja Onufrieva on „Star of Hope” Ordeni kavaler
*
Natalja Onufrieva on Püha Peetruse Ordu meister ja juht

Nimetuse “Venemaa Hõbedane Haldjas” sai Natalja maailmakuulsalt selgeltnägijalt Vangalt.
Usume, et Vanga juba siis teadis, et olles rahvuselt Ukrainalanna, tuleb ka Nataljal ette suuri katsumusi oma elutöö edendamisega, seega on ta juba aegsasti loonud hulgaliselt vahendeid, kuidas kogutud tarkusi inimestele jagada. 

*Hõbedane Haldjas on energeetiline tervendaja. Prioriteetsed tööd, millega Natalja tegeleb, on inimese üleloomulike võimete uuringud ja uute tervendamismeetodite loomine.

*Natalja on avaldanud selgeltnägemise ning selle õppimise võimaluste kohta mitmeid raamatuid ja ilmub perioodiline ajakiri. Ta koostab ja avaldab õppeprogramme.

*Nataljal on ka oma tervisekeskus, kus inimesi abistavad juba legendaarseks saanud tervendajad. Seal toimuvad ka ülemaailmsed seminarid ja konverentsid.

*Natalja on ajaloos esimene inimene, kes suutis teaduslikul tasemel tõestada, et “selgeltnägemine” on õpitav. Antud teaduslik eksperiment on ka ametlikult kinnitatud.

Mõned artiklid Eesti meedias

Hingepeegel: Venemaa tunnustatud selgeltnägija ja teadlane Natalja A. Onufrijeva tuleb Tallinnasse Loe SIIT
GoodNews:  Eestis viibib Venemaa enim tunnustatud teadlane ja selgeltnägija Natalja A. Onufrieva Loe SIIT
GoodNews /Hingele: Venemaa tunnustatud selgeltnägija räägib
Eestis hingevõlgadest Loe SIIT
Telegram: Kuidas mõista ja õigesti kasvatada oma last Loe SIIT
Õhtuleht/ PUUDUTA MIND:
Venemaa selgeltnägija Hõbedane Haldjas tuleb Eestisse rääkima sellest, kuidas kustutada mälust halvad kogemused Loe SIIT
GoodNews /Hingele: Venemaa tunnustatud selgeltnägija ja teadlane Natalja Onufrijeva tuleb Eestisse terve peeglitemaailmaga Loe SIIT
Telegram: Legendaarne Vene teadlasest selgeltnägija Natalja Onufrieva tuleb taas Eestisse õpetama Loe SIIT

Antud ajahetkel Natalja Eestisse tulla ei saa, kuid tema kuulajaskond koguneb arvutisse 2x nädalas.

Vaata Natalja loengute eestikeelseid salvestusi SIIT
Vaata Natalja venekeelsete loengute kava SIIT