Vähki põhjustavad emotsioonid

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Emotsioonide kombinatsioonid mis tekitavad vähki ja raskemaid haigusi. Võimalused neist pääsemiseks.

Me kõik rõõmustame ja kurvastame, kogedes tervet emotsionaalsete olekute spektrit. Mõned emotsioonid muudavad meid heatujuliseks, mõned inspireerivad, mõned kurvastavad ja muudavad pahaseks, kuid selles maailmas on olemas ka tapvad emotsioonid.

Me elame maailmas kus meie elu määravad instinktid ja emotsioonid. Kui me ei tea kuidas need mehhanismid meie sees töötavad, võime me endale tekitada suuri kannatusi ja ka raskeid haigusi.

Need on tavaliselt erinevad kombinatsioonid negatiivsetest emotsioonidest ja instinkti vajadustest, mis satuvad kokku ja loovad keerulise kombinatsiooni, mis muundavad meie rakke ja tekitavad haigusi. 

Tegemist on programmidega, mis oma tekkel kutsuvad inimkehas esile haigusi. Negatiivsete emotsioonide kõige ohtlikumad kombinatsioonid võivad aktiveerivad inimkehas vähi, tekitada südamerabandusi, neuroose, psühhoose, luua insulte, viljatust jpm.

Sündmuse sisu ja kava:

Loengut viib läbi Natalja ja tõlgib Teresa Mängel. Loeng kulgeb vabas suhtluses õpilaste ja kuulajatega. Küsimuste ja vastustega ja täiendavate selgitustega.
Loeng, koosneb 4 osast, ajaline maht on 2h 30 min.
Selles seminaris uurime, kuidas ja millises järjestuses ei tohiks kunagi emotsionaalselt reageerida.
Loengu lõpus sügav meditatsioon, mis aitab mõista ja hallata emotsioone.  Me pühendame end erilistele energiatele, mis meie kehalisi ja mentaalseid haigusi tekitavatest tapvatest emotsioonidest tervendada aitavad.

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155

Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loeng, koosneb 4 osast, ajaline maht on 2h 30 min.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus 35.00
Arengutee klubi kuulajatele oktoobrikuu pakkumine 25.00