Teresa Mängel

Parapsühholoogia doktor, professor ja akadeemik

Alustasin oma teekonda 2008. aasta alguses üsnagi järsku, sest elu ei andnud enam võimalusi kõrvale hiilimiseks. Valisin  Venemaa koolkonna ülemaailmsed õpetused, kuna inglise keeles suhtlen vaevaliselt.

Lisaks olen nende aastate jooksul läbinud lugematul hulgal erinevaid vaimseid koolitusi, seminare, praktikaid ja töötubasid. Kõiki ei jõua üles lugedagi. Teinud teste ja katseid, lugenud raamatuid ja suhelnud oma ala spetsialistidega – ikka selleks et oma silmaringi laiendada. Lõputu uudishimu maailma alustalade kohta pole tänaseni vaibunud.

Lemmikteemadeks on välja kujunenud maailma usundid ja iidsed kultuurid. Olen külastanud 78 riiki.

Olen oma elus palju reisinud mööda maailma erinevaid nurkasid, külastanud Indias gurusid, peatunud Brasiilia meediumi juures ja sügaval dzunglis Amasoonase ravitsejate juures. Käinud Ameerika ja Venemaa Siberi tarkade ja šamaanide juures.

Õpingud viisid mind ka Indoneesiasse ja Malaisiasse. Elus suurimaks saavutuseks oli väereis Lõuna – Ameerikasse: Paraguai ja Uruguaiga tutvumine, maailmalõpus Horni neemel käimine ja  Tsiili pühal mäel Kundalini pühitsuse saamine.  Braziilia ja Argentiina vägevaimatega kohtumine.
Akadeemiku tseremoonia aga toimus koos Lihavõtte saare Mauidega.

Nüüdseks olen ennast koolitanud paljudes erinevates valdkondades ja lõpuks saavutatud oma unistused Moskva Rahvusvahelises Selgeltnägemise ja Energiapüsühholoogia Akadeemias.
Läbitud sai doktori ja professori õpe ning hetkel on käes Akadeemiku teadmised, kuid ruumi edasiliikumiseks on veel ja veel.

Minu sooviks on lati olnud oma  teadmisi jagada, sest olen veendumusel, et nii võidab universum ja võidame meie kõik. Olen saanud pühitsused, eraldi väljaõppe ja spetsiaalsed koolitaja õpetused oma teadmiste jagamiseks ja info edasi andmiseks.
Olen ka Moskva rahvusvahelise akadeemia ainuesindaja Eestis.

Päikest!

Teenused:

 • Koolitused, kursused
 • Seminaride korraldamine
 • Rituaalide korraldamine
 • Väereiside organiseerimine
 • Suhteprobleemid, naiste mured
 • Traumad ja üleelamised
 • Leinanõustamine, surmahirm
 • Pärilikud haigused ja programmid
 • Paanika, stressi, depressiooni probleemid

Õpingud, omandatud litsentsid, diplomid, tsertifikaadid:

Meedia:

Uuendamisel, vartsi tuleb

Toimuvad kursused:

Naine kui väärtuslik pärl mehe jaoks

Rituaal mõeldud naistele, kes soovivad endas äratada naiselikkuse väe, leida partnerit ja abielluda või olemasolevat  suhet taas ellu äratada.

Kuidas kevadväsimusega toime tulla

Kuidas jääda ellu steessi- ja depressioonimaailmas. Lahendused, mis aitavad parandada elukvaliteeti. Motivatsiooni ja rõõmu leidmine.

Kursus „Naiste Maagiline Veetlus”

Kuidas juhtida oma elu meestega maailmas nii, et sa oleksid edukas oma töös,
hea ema ja ihaldatav naine oma mehele.

Meie salapärane “Kolmas Silm”

Mis see on ja kuidas temaga töötada. 5+1 osaline täispikk koolitus sisaldab õppematerjale, harjutusi, meditatsioone ja energiakanalite pühitsusi.

TSANTSA – püha sakrament vaenu ja vägivalla lepitamiseks, vaenlase neutraliseerimiseks, rahu sõlmimiseks

Kas Sinu elu häirib mõni kiuslik kolleeg või ülemus, vaenutsev naaber, konfliktne pereliige, endine sõber või hoopis kättemaksuhimuline eks? Või näib keegi sinu lähiringkonnast manipulaatori või energiavampiirina?

Foobiad ja hirmusõltuvused

Vabanemine foobiatest, sõltuvusmustritest, digitaalsest depressioonist, depressioonist, ükskõiksusest elu suhtes, 21 sajandi arvutikatkust.

Pühade peeglite müsteerium

Peeglite müsteeriumid. Peegelkasti praktika, negatiivsusest ja kurjusest puhastamine. Heade sündmuste ligimeelitamine. Peeglimeditatsioon

„Rahamuna” e. küllusetalismani valmistamine

Rahatalismani kahepoolne kasutamine.
Külluse tulekuvõimalused  ja lõksude eemaldamine.

Kursus „Energeetiline vampirism”
e. k
uhu kaob meie eluenergia 

Te olite alles hiljuti positiivselt meelestatud, suurepärases meeleolus ja äkki – väsimus, halb enesetunne, unisus

 Varsti tulemas

 • ”Kuidas ohutult kogeda astraalrännakuid”. Kehast väljumised. Kursus ja töötuba.
 • Iidsete energiad. Loomapeadega pühakud. Miks on meie usundites paljudel ikoonidel loomapeadega olevused, miks isegi kirikud neid kummardasid?
 • Maagiline sümbolis. Kõik maagilistest sümbolitest kuni väeeheteni välja. kuidas luua enda jaoks oma pulsisagedusel. Kuidas valida, puhastada ja väestada.
 • Poltergeistid, siirdhinged, vaimud, deemonid ja olemused. Mis need on kuidas tekivad, kuidas mõjuvad meie psüühikale ja kehale. Kuidas toime tulla ka rasketes olukordades.
 • Unetus, kuutõbised ja luupainajad. Miks me ei maga, miks oleme unetud kõnnime ja tunneme hingematvaid hirmuvärinaid või näeme õudusi.