Papuse praktiline maagia.
Kuningas Saalomon. Inglid ja deemonid.

VIDEOLOENGUTE SALVESTUSED

 Natalja A. Onufrieva Nimelise Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiapsühholoogia Akadeemia loengud, kursused ja tasuta seminarid.

VIDEOLOENGUTE SALVESTUSED

Vaata siit

Papuse praktiline maagia – see on kuningas saalomoni sümbolitite, inglite ja deemonite maailm.

“Papuse praktiline maagia” 6 osa.
Hind 26.00 / loeng. Kokku 6 loengut 156.00
Papuse 6 osaline loengute sari, on salvestus videoloengutest. Loengud on vene keeles eesti keelse tõlkega. Programmiga kaasneb mahukas eestikeelne materjal, sümbolid joonised, skeemid ja selgitused. Meditatsioonid ja võimsad energiapühitsused.

Kuidas loenguid osta?
Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.

Loengut viivad läbi:
Natalja Onufrieva, Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiapsühholoogia Akadeemia president ja asutaja. Erialalt kliiniline psühholoog ja psühholoogia doktor. Loe  SIIT.
Klavdi  Santsõn – Moskva elav entsüklopeedia, Akadeemia manager.
Loengut tõlgib Teresa Mängel, kes on parapsühholoogia akadeemik.  Loe SIIT

Märksõnad, mida me kursustel teada saame.

 • Mida mõtles praktilise maagia  all üks 19. sajandi lõpu suurimaid müstikud ja maage Papus?
 • Millised universumi saladused olid avaldatud tema raamatutes?
 • Kuidas mõjutada ümbritsevat reaalsust kasutades saadud teadmisi,  mõistust ja tahet?
 • Mis on maagia olemus?
 • Te saate  teadmisi, mis on edasi antud  templirüütlite pika vereliini pühitsetud pärijatelt.
 • Te saate ka teada, miks Tsaar Nikoli II oli isiklikult tuttav Papusega ja küsis temalt nii riigi juhtimiseks kui ka isiklikuks eluks alati nõu.
 • Te saate teada Maagia ja Kabbala olemusest, numbritest ja ennustustest
 • Te saate teada sümbolitest, nendega koos  ja väe juhtimisest.
 • Kuidas me saame mõjutada reaalsust, kasutades “Jumalate nimesid”?
 • Kuidas teha loitsude valemit talismanide või lausumiste jaoks?
 • Analüüsime üksikasjalikult Heebrea tähtede ja astroloogiliste märkide suhet.
 • Saame teada üksikasjalikumat ja põhjalikumat lisainfot talismanide loomisest ja reeglitest, mida peab kindlasti järgima, kus ja kuidas talismane luua.
 • Inglite ja deemonite nimed ja nende mõjuvõim, kuidas kasutada
 • Kuidas negatiivseid jõude ümber pöörata ja kasutada enda kasuks.
 • Kuidas kasutada “Suuri Jõudusid” talismanide ja loitsude jaoks (näit: pentaaklite loomisel peab kasutama vastavalt otstarbele energeetiliselt õiget “jõuallika” nime).
 • Kuidas pentaakleid luua ja  nende abiga reaalsust mõjutada?
 • Analüüsime üksikasjalikult pentaaklite  loomist ja kaalume ka seda, kuidas just nende loomiseks sobiv aeg ja koht valida.
 • Saate teada, mis on maagiliste kellade astroloogiline ring.
 • Saame teada, mis on demonistlik monarhia?
  Kuidas allutada ja välja ajada deemoneid nende nime kasutades?
 • 72 deemoni nime ja sümbolit
 • Analüüsime üksikasjalikult deemonite väljatõrjumise loitsusid ja arutame  ka nende loitsude loomise võimalusi.

Kes oli Papus!

PAPUS – Gérard Analect Vincent Encausse ( 1865 – 1916 ), tuntud pseudonüümi Papus all, oli oluline prantsuse okultist, esoteerik, teosoof, rosicrucianus (Roosikristlane) ja martinist (esoteerilise kristluse vorm). Hüüdnimi Papus kirjeldab „esimese tunni vaimu”,  Papus viitab ka arstiteaduse vaimule.

Noorena veetis Gérard palju aega sealses rahvusraamatukogus, kus ta uuris Kabbalat, Tarot, maagiat, alkeemiat ja Éliphas Lévise kirjutisi, kes oli oli prantsuse okultismi autor ja tseremoniaalne maag. Papus oli oma ameti järgi keemik, hiljem Pariisi Ülikoolis meditsiini doktor.
Papus oli ka Prantsuse Teosoofilise Seltsi kaasasutaja. Ta asutas mitmeid esoteerika kogukondi, andis välja igakuiselt okulistlike ajakirju ja sai „Ordre Kabbalistique de la Rose-Croix” liikmeks. Hiljem määrati ta ka ühingu presidendiks ja Martinismi ordu suurmeistriks.
Papus viibis tihti tsaar Nikolai II kutsel Peterburis. Ta kutsuti sinna küll peamiselt arstina, aga ka esoteerika õpetamiseks. Ta  nõustas olulistes valitsuse otsustes ja hoiatas neid Rasputini mõju eest.
Aastal 1907 asutas Papus gnostilise katoliku kiriku.
Esimese maailmasõja ajal oli  ta Prantsuse armee sõjaväehaiglas, kus ta nakatus tuberkuloosi ja suri.

Sõnaselgitusi

Rosicrucianism / Rosicrucianus (Roosikristlane) on vaimne ja kultuuriline liikumine, mis tekkis Euroopas 17. sajandi alguses, mille eesmärk oli teada anda maailmale seni tundmatu esoteerilise korra olemasolust ja muuta selle teadmiste otsimine paljudele atraktiivseks.
Liikumise salapärane õpetus on “üles ehitatud iidse mineviku esoteerilistele tõdedele”, mis “keskmise inimese eest varjatud, annavad ülevaate loodusest, füüsilisest universumist ja vaimsest valdkonnast”. Manifestides ühendatakse selgelt kabala, Hermetismi, alkeemia ja kristliku müstika viited.

**********
Martinism on kristliku müstika ja esoteerilise kristluse vorm, mis on seotud esimese inimese langemisega, tema materiaalse privaatsuse seisundiga jumalikust allikast ja naasmise protsessiga, mida nimetatakse taasintegreerumiseks ehk valgustamiseks. Müstilise traditsioonina edastati see kõigepealt vabamüürlaste kõrgharidussüsteemi kaudu, mille asutasid umbes 1740. aastal Prantsusmaal Martinez de Pasquall.
Mõiste martinism kehtib nii selle konkreetse õpetuse kui ka 1886.aastal Augustin Chaboseau ja Gérard Encausse (teise nimega Papus ) asutatud ümberkorraldatud “Martinistide Ordu” õpetuste kohta.