Amuletid. Sümboolika ja maagilised sümbolid:
Maagiline sümbolism I -III osa

Loengu videosalvestus

Juhendab Natalja Onufrieva, tõlgib Teresa Mängel

Soovin osta

Loengu videosalvestus

Registreeru

Koolituse sertifikaadid

Sümbolid, pentaaklid ja märgid. Väeesemed ja amuletid. Kivid ja kristallid.  Õpime tegema väeesemeid enda pulsisageduse järgi ja haldama Saalomini pentaakleid.

Isiklik pentaakel ja heksagramm.

*Saame teada kuidas puud ja kivid reageerivad väeesemetele.
*Selgeks saame ka universumi jaotuse, kuidas kõik sümbolid ja väeesemeid meid ja meie ümbritsevat mõjutavad. (ülioluline!!!)
* kuidas valida esemete jaoks, puud, metalli, kivi jne. Graafikud ja kontrollskeemid.
* 7 energeetilist kanalit, kuidas valida, luua, väestada, puhastada, aktiveerida.
*Muistsed teadmised väeehetest, mis otstarvet nad tegelikult kannavad.
* kus ja kuidas väeesemeid kanda.
* Saalomoni pentaaklid ja nende õpe, pentaaklite kogu.
*Millega on võimalus muuta inimese horoskoopi läbi võimu sümboolika.
*Druiidide puu kalender

Maagilise sümbolismi kursus kestab ca 6 tundi ja koosneb 3 osast. Kõik osad sisaldavad hulgaliselt õppematerjale, pilte, graafikuid ja ka tabeleid.

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.
Loengu video (audio) salvestuse maksumus kokku 75.00 (kõik kolm osa)

Lisalugemist

Amulett – ladina amulētum: “ese, mis kaitseb inimest probleemide eest” on ese, millel arvatakse olevat kaitsev jõud kurjade vaimude, ohtude ja kahjustuste eest. Kõige tugevama toimega on isetehtud amuletid.

Amulett erineb talismanist: talismani kohta arvatakse, et see toob head õnne või mingit muud kasu ja lisaks pakub kaitset.

Amulette aetakse tihtipeale segi ripatsiga, mida kantakse kaelas keti küljes – ripats võib olla amulett, kuid amulett võib olla ka teistsugune. Amuletid võivad olla vääriskivid, eriti graveeritud vääriskivid, kujud, mündid, sõrmused, joonistused, taimed, loomad, ka sõnad, mis on öeldud loitsuna, et tõrjuda kurjust ja halba õnne. Maagilise tekstiga täidetud pabereid on kasutatud ja leitud erinevates kultuurides nii Euroopas kui Aasias.

Kuni keskajani uskus enamik inimesi amulettide ja õnnistatud esemete kaitsvasse ja ravivasse jõusse. Talismanid jaotusid kolme erinevasse rühma: kehal kantavad, voodi kohal rippuvad ja meditsiinilised talismanid. Juudid, kristlased ja moslemid on raskesti haigete voodites kasutanud kaitsena ka pühasid raamatuid.

Erinevates religioonides kasutatakse mitmeid amulette ka tänapäeval. Budistidel on väga palju erinevaid amulette erinevateks otstarveteks. Kristlased kannavad kaelas risti ja kasutavad riste ka muudes kohtades, lisaks kasutatakse püha vett ja püha soola, püha suitsu, palvehelmeid jms.