Kabbala, numeroloogia, ennustused ja elupuu.

Videoloengute salvestused I ja II osa

 Natalja A. Onufrieva Nimelise Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiapsühholoogia Akadeemia loengud, kursused ja tasuta seminarid.

Videoloengute salvestused I ja II osa

Vaata siit

Kabala alustalad /e.tegelikkus, Kabbalaga ennustamine, Kabbala numeroloogia ja kuulus “Sefirot” puu.

I osa:  Kabbala maagia alustalad,”Sefirot Elupuu”, 2h/26.00
II osa: Kabbala numeroloogia, ennustused.
Lisana toodi juurde valpurgiöö müstika.  2h/26.00
Mõlemad loengud sisaldavad meditatsioone ja eestikeelseid materjale.

Kuidas loenguid osta?
Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.

 

Kabala / Kabbala, harvemini ka kabalistika
on 12. sajandil välja kujunenud juudi müstilis-religioosne süsteem, müstikavool, mis pretendeerib inimese ja kogu universumiolemuse mõistmisele.

Kabbala tähendab Heebrea keeles ‘saadud’, viidates sellele, et tegemist on pärimusega kaugest minevikust, ehk siis iidsete pärandist. Juudi müstika seisnes algselt üksnes kogemuste põhises õpetuses. Kabbala õpetab tõlgendamise meetodeid nende varjatud tähenduste väljaselgitamiseks ja rakendamiseks.
Enamik Kabbala vorme õpetab, et iidsetes pühakirjades on igal kirjatähel, sõnal ja numbril varjatud tähendus.

Kabbala toob välja üldise Seaduse, annab üldise valemi kogu maailmakõiksuse mõistmiseks.
Kabbala viib meid valemini, mis selgitab kõike – nii kinnitavad kabalistid. Kabbala – see on õpetus maailma tekkest, sealhulgas selle algusest ja lõpust, formeerimise protsessist ja korraldusest, liikumisest tervikuna ja igast selle detailist eraldi.

Milleks me vajame Kabbalat?
Kabbala aitab meil lihtsalt mõista seda, et oma eksisteerimise protsessis oleme me elanud  mitmeid elusid. Oleme laskunud siia maailma, et taas sündida ja lahkuda.

Mis ajani ja mitmel korral me peame laskuma meie maailma?
Me tuleme siia taas ja taas selle ajani,  kuni me omandame täielikult Kabbala õpetuse – kuni me saame isiksuseks, kes talitab õigesti, tunnistades täielikult maailma kõiksuse kõrgeimaid seadusi.
Peale selle, kui me  oleme avastanud enda jaoks kogu universumi ja tõuseme selle tulemusena oma kõige täiuslikumasse  seisundisse – pidevasse rahulolutundesse – siis ei  tule me enam tagasi sellesse maailma. Selles seisnebki meie olemise eesmärk.

Praegusel kriisajastul ja rasketel aegadel jäävad ellu vaid need, kes teavad kuidas maailmasüsteem tegelikult töötab, kes oskavad oma peaga mõelda ja vastutada. Kellel on jõudu elada.

Kabbala Sefirot elupuu

„Sefirot”  Elupuu on diagramm, mida kasutatakse õige ja kvaliteetse elu elamiseks, oma eesmärkide täiuslikuks saavutamiseks.  See koosneb kümnest sõlmest, mis sümboliseerivad erinevaid arhetüüpe ja 22 teekonnast, kuidas neid läbida. Sefirot ainsuses tähendab sõna-sõnalt “loendamist”, kuidas jõuda eesmärkideni valutult ja elujõuliselt.

Antud süsteemi on kasutanud kõik usundid ja kultuurid läbi aegade. Usutakse et elupuu täielik tundmine viib sind valgustumiseni.