Põhjus - tagajärg süsteem e. karma
Lemuurlaste energiad

VIDEOLOENGUTE SALVESTUSED

Just enda tehtud tegude tagajärg on see, mis meie elu ja tervise hävingusse saadab. Kui me teame kuidas seda parandada, võime luua endale harmoonilise ja küllusliku elu.

Miks just Karma? Miks just Lemuurlased?

Lemuurlased olid väga huvitav ja kõrgelt arenenud tsivilisatsioon. Läbi aegade jätsid nad kogu planeedi  kultuuripärandisse väga suure pärandi – töötamine põhjus tagajärg süsteemiga – ehk karmaga.

MIKS JUST KARMA???
Just enda tehtud tegude tagajärg on see, mis meie elu ja tervise hävingusse saadab. Kui me teame kuidas seda parandada, võime luua endale harmoonilise ja küllusliku elu.
Kõrgtsivilisatsiooni õpetlaste parimad töövahendid haiguste vaba, kvaliteetse, küllusliku ja tõeliselt õnneliku elu elamiseks ja nautimiseks.
– Kas sinu elus on ka „halvad juhused“ ?
– Kas õiglus on üldse olemas?
– Inimeste moonutatud ideed
– Karistamatuse energia (Heiter)
– Keele ja sõna kasutamise raskusi.
– Lõpetamata tegevused
– Hirmust leiutatud probleemid
– Illusioonideta reaalne elu

Lemuurlaste otseste järeltulijate ja energiatega tutvumas käisime me oma grupiga Lihavõtte saarel. Selle pisikese ja eraldatud saare kohalikud on maailmas niinematatult” kaitse all”. Vastava dokumendi olemasoluga saavad nad üle maailma reisida tasuta, neid võetakse ilma küsimusteta vastu igasse ülikooli jne.
Selles tsivilisatsioonis domineerisid vee ja tule esmaelemendid, mille kooslused on väga plahvatava iseloomuga.

Lemuurlased elasid maailma osas, mis oli teistest eraldatud. Kui nende enda kontinent vajus vee alla, jäi neid alles vaid Lihavõtte saarele, kus nad olid  samuti pikka perioodi eraldatud ehk siis isoleeritud muu maailma ühiskonnast.

Kuna kõik saare  elanikud olid tule ja vee esmaelementidega, siis selleks et teineteisega harmooniliselt elada, hakkasid nad väga tõsiselt suhtuma põhjus tagajärg süsteemidesse – karmasse.

  • Võimas töövahend kõigile terapeutidele ja nõustajatele, kes töötavad „raskete“ klientidega.
  • Eraisikutele, kes sattunud eluraskustesse või suuremasse ummikusse.
  • Inimestele, kelle elus korduvad pidevalt sügavad probleemid, õnnetused ja hädad.
  • Inimestel, kes SOOVIVAD elada HARMOONILISTJA KÜLLUSLIKKU ELU.
  • Programm seletab üksipulgi lahti probleemide sisu, kordumiste põhjused ja annab õpetusi ning energia selle lahendamiseks. Eeldab tähelepanelikku kuulamist ja meditatsioonide läbimist.

Lemuuria energiad 1 aste
Põhjus – tagajärg e. karma 

Lemuuria energiad 1 aste
Põhjus tagajärg süsteem ja sellest lähtuv aeg-ruumi (aja) deemonlik lint. Antud Lemuuria energiatele maailmas analooge pole.
ADL aja deemonlik lint – tähendab: Põhjusega tekitatud raskete tagajärgede eemaldamist ja elu taastmist.

Lemuuria energiad 1 aste / 1 ja 2 osa energia
1 energia SUFRA – HAN  diagnostika, 2 energia SAFRA – HIN  teadvuse ühendamine suure maailmaga.
Lisaks : Maa- õhk energiad ja meditatsioon
Kas sinul on ka „halvad juhused“ ? Karmasituatsioonide põhjus tagajärg süsteemi diagnostika. ADL situatsiooni eemaldamine.

Lemuuria energiad 1 aste / 3 ja 4 energia

3 energia SUFRA HAT lindi lõhkuja, 4 energia SIFRA HOT lindi sorteerija
Inimeste moonutatud energiad. Eemaldab negatiivse energia toojaid. Sorteerib esile kistud jamad välja, puhastab ja  jätab alles reaalsed tegevused mis toimivad. Mis on õiglus, kas seda üldse on?

Lemuuria energiad 1 aste / 5 ja 6 energia
5 energia  SOJAH „Puhas Neljapäev“, 6 energia SIRSA Karistamatuse energia (Heiter)
Kas sinu head elusündmused tulevad õigeaegselt? Kui on karmast vaja puhastada midagi väga halba ja keerulist. Haagib lahti Heiteri (vihkaja) energiad ja inimesed.(Kes on vihased kommenteerijad neti avarustes?)

Lemuuria energiad 1 aste / 7 ja 8 energia

7 energia TALDRA puhastav, 8 energia RUSHA kahjustusi taastav
Puhastab ADL i poolt kahjustatud piirkondade organeid ja lõpetamata tegevuste kahjustusi. Miks lõpetamata tegevused? Neutraliseerib võõrastelt  ülekandega tulnud negatiivseid energiaid. Hirmust leiutatud ja probleemist väljajooksvate lisaprobleemide lahendamine.

Lemuuria energiad 1 aste / 9 ja 10 energia
9 energia  NOTRA  positiivne olevikus, 10 energia LERIZ  fikseerimine olevikku
Kas sina oled oma elu ja saatuse peremees?? Lahendavad meie keele ja sõna kasutamise raskusi. Hakkab looma positiivsete energiate realiseerimist olevikus. Annab võimaluse elada reaalset ehtsat elu, mitte elu illusioonides. Positiivse energia kinnitamine olevikku.

Olemas põhjalik eestikeelne õppematerjal koos piltide, selgituste ja tabeliga.
Loengud on vene keeles eestikeelse tõlkega. (tõlgib Teresa Mängel – parapsühholoogia professor, vaata siit)
Kokku 5 loengut koos materjalidega 175.00
Ajamaht kokku ca 8 tundi. Õppematerjali maht 46lk.

Lemuuria energiad 2 aste
Juurdunud negatiivsete energiate väljakiskumine

Lemuuria energiad 2 aste
Pühendatud tööle inimeste deemonliku ringiga.

Teise astme energiad on tööks karmimate energiatega ja elusaatustega. Deemonliku ringiga töötamine tähendab elusaatust ja tervist hävitavate raskeimate, sisse juurdunud negatiivsete energiate välja kiskumist ja seejärel inimese taastamist.

2aste  /1 energia: IF – diagnoosib deemonliku ringi olemasolu süsteemis.
2aste  /2 energia: EJA – eemaldab inimesest deemonliku ringi süsteemi.
Lisaks: Vesi – tui elementide meditatsioon
2aste  /3 energia: SET – puhastab peenkehade koorikuid deemonliku ringi süsteemist ja hävingust.
2aste  /4 energia: 4 energia OMG – siseorganite puhastamine, reaalse õnne tunne.
Lisaks: Maa – tuli elementide meditatsioon
2aste  /5 energia: RES – energiate tasakaalu taastamine ja ühendus maailma süsteemiga. Ühendamine maailma raha ja külluse süsteemiga. Reaalse edukuse võimalus.

Kokku 5 loengut koos materjalidega 225.00 Ajamaht kokku ca 8 tundi.
Eestikeelne õppematerjal on valmimisel.

Lemuuria energiad 3 aste, Uroborus ja muundumise energiad. Lisaks eetrite meditatsioonid. Kokku 7 loengut
Lemuuria energiad 4 aste, Segamini aetud karmad. Kokku 7 loengut

Kuidas loenguid osta?

Saada teade oma ostusoovist: info@taevasmaa.ee, lisainfo telefonil 55903155
Saadame sulle arve, pärast arve tasumist saadame sulle lingi, saad omale materjali alla laadida, või ka otse kuulata. Link kehtib 8 nädalat.
Salvestusi on mugav kuulata nii arvutist kui ka kõrvaklappidega telefonist. Soovitame siiski kasutada kõrvaklappe, nii on heli puhtam ja segajaid vähem. Saad parema naudingu meditatsioonidest.

Kui soovid, köidame sulle õppematerjali koos sisukorraga raamatuks või vihikuks.
hind: 25.00

Kuidas töötada karmaga – ehk siis põhjus tagajärg süsteem.

Tuletame meelde mis on selles karmas kõige keerulisem?
Inimese teadvus on osaline. Ja kui me teeme mingisuguseid tegevusi, siis need tegevused on kõik energeetilised ja jätavad jälje. Neist kujunevadki välja – põhjus – tagajärg süsteem ehk karma.

Tähelepanu, tähtis:!!! Kuna meie teadvus on osaline ja ta palju analüüsida ei suuda, siis osa nendest  meie endi loodud seostest jääb väljaspoole meie mälu.

Seega me ei mäleta ega suuda ka analüüsida, kuidas me tegutsesime minevikus, kuidas see mõjutab olevikku ja seega ilmselgelt ka tulevikku – kõiki neid aspekte.

Sellises situatsioonis me näeme, et mingit osa sündmustest me ei suuda jälgida. Meie aju puhtalt füsioloogilistel alustel me ei suuda läbi töötada nii suurt informatsiooni ja mälu mahtu. Seega,  me ei saagi analüüsida kõiki neid seoseid. Selle efekti arvelt tekib meie elus teatud situatsioone või momente, mida me ei osanud oodata.

Inimeste loodud mõisted:
Siit tekivad inimeste loodud mõisted nagu JUHUSED, (oi, see juhtus juhuslikult). Me aga teame et juhuslikult ei juhtu midagi, me lihtsalt ei suutnud analüüsida (ei oska jälgida) teatud tegevusi ja selle tagajärgedest tekkinud situatsioone.

Selline inimeste loodud mõisted nagu: VEDAMINE.(oi, mul vedas). Me aga teame ka seda, et mingit vedamist ei ole, on põhjus, ehk tegevus ja selle tegevuse tagajärg. Kõik toimub põhjus- tagajärg süsteemi alusel, mille ise oleme loonud.

Ja just Lemuurlaste tsivilisatsioon pööras sellele väga suurt tähelepanu. Nad mõistsid, et kõiki põhjus tagajärg süsteemi seoseid ei ole võimalik mõista ja jälgida ja analüüsida – läbi vaadata. Nad üritasid panustada, et viia süsteemi teadmised, et teatud protsesse suudaks KUIDAGIGI  jälgida ja mõista.

Nad uurisid ja praktiseerisid meetodeid, üritasid luua ja leida tehnikaid, et kuidagi saaks hallata seda põhjus- tagajärg süsteemi mahtu mida aju ei suuda meil haarata ja läbi töötada, et saada vihjeid ja arusaami, siiski selle natuke mõistmiseks ja jälgimiseks.

Olete oodatud liitume meie online grupiga.
Ootame teid eluliselt nii oluliste teadmiste loengule!