Süvaõppe kursuse UUS eriprogramm

Siin pole midagi üleloomulikku – see kõik on ülimalt loomulik

Intuitiivse tunnetamise ja tajumise kursused

Soovin osaleda kursusel

Lisainfot sündmuse kohta: 55903155
Saada osalemissoov e-mailile: teresa.mangel@gmail.ee

Kas sinu aju järgneb sinu südamesoovidele või tahab nad hoopiski maha lasta?

UUS!!!  Eneriapsühholoogia 3 osaline eriprogramm

Vastavalt paljude klientide soovile, oleme loonud 3 osalise eriprogrammi, mis on koondprogramm 6 astmelisest süvaõppe kursusest.  Eriprogrammis käime läbi eluliselt olulised ja vajalikud teadmised kvaliteetse ja voolava elu elamiseks.

Tunnetamine ilma piiranguteta, eelarvamusteta ja ego sekkumiseta, ilma kibestumise ja vihkamiseta. Selge ja tasakaalus pilt sinust endast, sinu elust ja sellest kuidas maailm toimib…. seda teadmist on läbi aegade kutsutud “Selgeltnägemiseks”.

Tuletame meelde kuidas ennast armastada, usaldada ja enda sees olevat väge oma kvaliteetse elu saavutamiseks parimal moel kasutada.

Hetkel toimuvad kõik kursused individuaalsel kokkuleppel. Kursust saab läbida ka  üksinda või koos sõprade/perega.

Olete väga oodatud.

KURSUSTE PÄEVAD
Kõik kursused algavad kell 10.00 ning lõpevad orienteeruvalt kell 16.00.
 (Võib ka kauem minna, oleneb grupist). Vastavalt osalejate soovile, saame kellaaegasid sobitada vastavalt vajadusele. Vali omale sobiv aeg, kas nädala sees, või nädala vahetusel ja millal oleks sobiv alustada.

Kõik Kursused toimuvad antud ajahetkel INDIVIDUAALSEL KOKKULEPOPEL. 

Järgnevate kursuste kuupäevad tulevad õpilastega kokkuleppel. Iga kursuse vahe on keskmiselt 3 nädalat, olenevalt grupi soovist ja võimekusest.

Kodus jääb palju kodutööd ja harjutamist, lugemiseks kirjandust ja lisaharjutusi. Paremate tulemuste saavutamiseks on vajalik teha tööd iseendaga ja oma elukvaliteedi tõstmisega.

Praktikapäevad vastavalt grupiga kokkuleppel.

Kursuste maksumus: Alustama peab alati I astme kursusega. Järgmise astme kursusele pääsevad ainult eelmise astme kursuse läbinud õpilased.
Antud hetkel ainult väikesed privaatõppe grupid 3-6 inimest.

I aste II aste III aste IV aste- lisakursus
140.00 160.00 180.00 250.oo

Kursused sisaldavad rohkelt õppematerjali, harjutusi, meditatsiooni.

Kui oled huvitatud jätkama, saad liituda ka süvaõppeprogrammiga. Vaata SIIT

Registreerumine, tasumise kord ja soodustused:

Kursustele registreerumiseks saada kiri aadressile teresa.mangel@gmail.com  millisel kursusel soovid osaleda, samuti osaleja nimi, meiliaadress ja telefoninumber. Lisaks palume ära märkida, kas soovid tasuda sularahas või ülekandega, kas eraisikule või firmale.
Ettemaks on 70 eurot iga kursuse kohta ning kursuse arve vastavalt selle võrra väiksem.
JUSARA OÜ  a/a EE811010220207984223

Süvaõppeprogrammi kohta  loe SIIT.
Teresa täiendavate kursuste kohta loe lisainfot SIIT.

Me elame ajastul, kus inimesed ei taha enam endistviisi elada ja paljud on hakanud otsima rahulolutunnet ehk siis vastuseid  küsimustele.
See kõik on meie sisemaailm. Me ei näe seda, aga see puudutab meid sügavalt. Tundes oma sisemaailma saame me olla edukas koostöös välismaailmaga.

1. ASTE

 • Saame teada, mida tegelikult  kutsutakse selgeltnägemiseks ja kuidas see reaalses elus toimib. Liigitused ja alajaotused. Millised on võimalused ja milliseid vahendeid maailmas kasutatakse.
 • Neli teed selgeltnägemiseks, mida ja kuidas me saame endas arendada, millised on võimalused. Arengu teed.
 • Miks selgeltnägijad valetavad ja eksivad? Vigade põhjused. Tutvume vigu põhjustavate probleemidega ja õpime oma tajusid võimalikult täpseks häälestama – mis seda teha võimaldab? Täpsus ja vigade maandamine tunnetamisel.
 • Selgeltnägemise vundament. Meie elu kolm tahku, kolm alust. Hinge, keha ja vaimu koostöö. Kuidas on need omavahel seotud ja mida me saame teha nende harmoniseerimiseks.
 • ZENER kaardid. Oma arengu kiirendamise meetod.
  Energeetilised kanalid.
 • Meie aurad ja peenkehad. Saame teada, kuidas jaotuvad peenkehad meie ümber ja millised on nende funktsioonid. Mida me saame teha enda meelerahu ja tervise heaks.
 • Zers – Liikumine infospiraalis, mis see on ja kuidas see töötab. Manifesteerimise jõud. Liikumine infoväljas.
 • kuidas õigesti mediteerida, meditatsioonide kasulikkus, mõiste, ja läbiviimine.
 • Mitmed harjutused enda energia tasakaalustamiseks ja elukvaliteedi tõstmiseks.

2. ASTE

 • Energeetiline kanal “PALSAM”. Omandame meetodi, mis võimaldab parandada meie keha kahjustusi. Meditatsioon.
 • Energeetiline kanal “FANTOOM”. Saame teada, kuidas kasutada fantoomkehasid. Harjutame fantoomkehaga suhtlemist. Meditatsioon.
 • Negatiivsed programmid. (needused, manamised, vampiirlus, zombid jne). Saame teada, millised on põhilised negatiivsed programmid ja kuidas need toimivad. Kuidas ennast paremini tunda, kui oled seltskonnas inimesega, kes väsitab.
 • Energeetiline vampirism. (9 kanalit kaitseks ja taastamiseks). Uurime põhjalikumalt, kuidas ära tunda meie ümber ja keskel olevaid energiavampiire, kuidas ennast kaitsta ja taastada pärast rünnakuid. Omandame 9 võimalust enese kaitseks ja turgutamiseks.

3. ASTE

 • Pere- ja ärisuhete harmoniseerimine.
  (Lahutamise/lahtiühendamise võimalused). Vaatame, kuidas parimal moel suhteid harmoniseerida. Saame teada, kuidas mittevajalikke  või elu kurnavaid sidemeid katkestada ja lõpetada. Kuidas taas armastada ja kuidas saame tülitsevaid inimesi lepitada.
 • Energeetiline kanal “PÜHA VESI”. Saame teadmised, kuidas kasutada püha vee kanalit igapäevases elus.  Ruumide ja esemete puhastamine.
 • Fotoga distantsilt suhtlemise metoodika. Saame infot selle kohta, kuidas fotodelt infot lugeda. Mis tähendab fotoga töötamine, selle eetika ja võimalused.
 • Tervendamine astraalpallidega. Omandame meetodi, kuidas ennast säästes edukalt tervendada ka raskemaid ja agressiivsemaid olukordi ja terviserikkeid. Omandame võimalused kasutada kanalit, mis kaitseb ja lahustab meile mittevajalikku energiat.
 • Astraalsfääridega tutvumine. Mis on egregorid.  Saame teada, millised võimalused on astraalrännakuteks ja kuidas liikuda astraalis ohutult ja tulemuslikult. Meditatsioon – astraalrännak.

4. ASTE
Soovijatele lisakursus

 • Energeetiline kanal “PÜHA TULI”. Omandame energeetilise tule kanali ja õpime seda kasutama. Objektide puhastamine. Negatiivse energia eemaldamine läbi tule.
 • Maagilised esemed (kristallkuul, vaas, peeglid). Saame teada, miks on teatud vahendid kasutusel iidsetest aegadest ja neid tuntakse kui legendaarseid maagilisi tööriistu. Nendega ennustamise ja info saamise iseärasused ja võimalused. Nende omandamine, puhastamine ja ohutu kasutamine.
 • Karma ja selle puhastamine. Mis on karma – põhjus-tagajärg – süsteem. Selle eksisteerimise, lahendamise ja tasakaalustamise  võimalused. Saame rohkem teda oma isikliku karma kohta, õpime seda tunnetama ja sellega seonduvaid muresid lahendama.  Meditatsioon.
 • Edu ja õnne kanali pühitsemine. Omandame kanali, mis võimaldab meil mõista, kuhu taha on kinni jäänud meie soovide täitumised, kuidas meil on võimalik saavutada edu oma elus lihtsamate vahenditega. Meditatsioon.
 • Päriliku programmi mahavõtmine (peatamine).
  Omandame teadmised pärilikest liinidest ja neist tulenevatest mustritest ja harjumustest, mis segavad elada ja tekitavad meile muresid. Saame teada, kuidas neid tuvastada, neilt infot lugeda ja sulgeda. Egregoris liikumiseks. Egregori meditatsioon.

Kõik astmed sisaldavad hulgaliselt õppematerjali, laialtkasutatavaid energeetilisi kanaleid, pühitsusi, harjutusi ja täiendavat kodus harjutamist.

Arengutöö toimub pisikestes 2-3 inimeselistes gruppides. Kõik päevad on kokkuleppel vastavalt võimalustele, arengule ja soovile.  Eraldi saame teha rühmaarengu näiteks  töökollektiivile, perekonnale, sõprusrühmale jne (vasavalt individuaalsele vajadusele)