Inimese elu vigade parandamise oskused.

Jõudude mõistmine ja juhtimine.

Osalemise soov?
Oled väga oodatud!

Jõudude mõistmine ja juhtimine.

Lisainfot sündmuse kohta: 55903155
Saada osalemissoov e-mailile: teresa.mangel@gmail.ee

Koolituse sertifikaadid

Egiptuse “SUURE SALADUSE SÜSTEEM” ehk Surnute raamatu süsteem nüüd ka Eestis!

Kuulsa Egiptuse raamatu otsetõlge on “Teekond valgusesse”, küll aga eurooplased, kes raamatu sisu ei mõistnud nimetasid seda surnute raamatuks. Egiptlased uskusid, et kui inimene lahkub siit, läheb ta üle teise maailma kus on samasugune elu, aga ilma kurjuseta ja ilma negatiivita – kaunis ja rõõmurohke elu, kus on ainult heaolu. Tegelikult saab samasugust elu nautida ka siin maailmas, kui sa tead ja oskad seda teha. See ongi see SALADUS õndsa ja rahuloleva elu poole, mida inimkond on jahtinud juba ca 6000 aastat. Vanasti olid need teadmised kättesaadavad vaid kõrgklassile, nii on ka tänapäeval aga selle vahega et neid teadmis saavad nüüd kõtte käik kes tahavad.

Armas teeline, kes sa oled huvitatud reaalse egiptuse maailmast, energiate kombineerimisest, jõudude mõistmisest ja teadmistest mis muudavad maailma, siis oled VÄGA OODATUD MEIE MEESKONDA.

ALUSTADES ÕPINGUID

Eesti keelde tõlgitud egiptuse raamat I (värviline, 80lk ) Hind 30.00
Eesi keelde tõlgitud Egiptuse raamat II (värviline 45lk)  Hind 30.00
Eesi keelde tõlgitud Egiptuse kehekeele ja sümbolite raamat raamat III (värviline 42lk)  Hind 30.00

Kolm raamatut kokku + lisalugemist ja rituaalid, Inimese struktuur ja Luxori jumalte allee 12 väravat + kaaned + värviline väljaprint kokku 120.00
Saadan postiautomaati.

Egiptuse treeningud esimene etapp. 
47 temat, ca 50lk eestikeelset õppematerjali, värvilised pildid ja tabelid.
ca 5 tundi video ja audio salvestusti. Värviline väljaprint + kaaned
Hind kokku 95.00

 

TÄHELEPANU, LOE SEE HOOLIKALT LÄBI.
VÄGA OLULINE MÕISTA
KUS  VÕI MIS ON SEE SUUR SALADUS, MILLES PEITUB VÕTI???

Tegelikult on asi VÄGA LIHTNE: Toon kaks näidet:
Kui teie auto lõpetab sõitmise, siis mis on esimene asi, mida te teete???
Te viite auto diagnostikasse, et teada saada, mis autoga tegelikult juhtus ja mis selle vea põhjustas,  kui seee info olemas, siis saab seda ka parandada. Kui me ei leia ülesse viga, siis ei saagi parandada ja auto jääbki katkiseks. Kas on nii?
Kui inimene jääb haigeks ja ei suuda enam olla, tal on valud ja palavik, keha ei toimi, kas ta viiakse arstile ja öeldakse, et likvideerige haigus kohe, siin 15 minutiga!!! Ei, ikka kõigepealt tehakse igasugu analüüse ja uuringud, et kindlaks teha, mis on inimesel viga, mis seda haigust põhjustab ja alles siis saab hakata ravima, opereerima, ravi määrama  jne…
Kui inimese elu läheb katki, tal on depressioonis ja kõik on halvasti…… jälle sama sama lugu…..

Me elame füüsilises reaalses maailmas- me oleme läbi aja oma elu ja tervise ära lõhkuda ja me vajame palju aega, et oma elu ja tervis taas terveks teha. Lõhkuda on alati lihtsam, parandada keerulisem.  Sõrme nipsutamisega ei toimu siin maailmas mitte midagi.

SUUR SALADUS:
kui miskit ei tööta, ei toimi ja on valesti või halvasti siis kõigepealt ON VAJA VÄLJA SELGITADA VIGA. Kui on teada õige viga, saame seda ka ravida ja kui saame teada, mis seda põhjustas, saame selle alatiseks likvideerida.
NR 1 VIGA
NR 2 Mis seda viga põhjustab

Inimest ravida, aidata, elu muuta jne EI OLE raske. Kõige raskem aga on üles leida viga ja veel raskem on leida selle tekkepõhjus. Kui need kaks asja on teada, siis kõik ülejäänu on lihtne.

KÕIK maailma niinimetatud „surnute raamatud“ nii Egiptuse oma kui ka Tiibeti oma, on samuti üles ehitatud sellele et leida üles need kaks olulist SALADUST………. mida peidab endas inimene.  Kõik maailma iidsed teadmised sisaldavad infot mis aitavad inimest mõista ja tunda, et siis leida üles see koht ja põhjus, mis läks valesti.

Kuidas me teame, et midagi on valesti??

Kui sa paned auto mootori kokku ja ta ei sõida (ei tee seda, milleks ta on ette nähtud) siis on midagi valesti, Kas olete nõus?
Kui auto, mis peab sõitma sujuvalt ja kiirest hoopiski tossab, undab ja koliseb, ei võta kiirust, jääb seisma, ei lähe korralikult käima, vaja koguaeg lisatoidet jne….. siis on midagi valesti, kas olete minuga nõus?
Sama on ka inimesega, kui inimese elu on täis koledusi, vaesust, haigusoi, tülisid jne… siis on midagi valesti.

Kui inimese eluei toimi naudingu ja rahuloluga, külluses ja rõõmus, terve keha ja vaimuga …. siis on midagi valesti.

MIDA ME SAAME SINU HEAKS TEHA JA SULLE PAKKUDA

Meie meeskond ja päris rohkelt sõpru ja avaliku elu tegelasi, tuntud terapeute ja ka nõiakesi on meiega matkanud sellel rajal. Egiptuse radadel hakkasime käime juba alates aastatest 2015.

Teresa Mängel, Anu Pahka, Heli Salf ja Liina Velsker tõid veebruarikuu Egiptuse treeninglaarist Eestisse kaasa 7 meetrise eluteekonna vaiba.

Saame teile pakkuda:
– üle 100 loengu video ja audiosalvestuse
– kaks Egiptuse raamatut, tõlgituna eesti keeled, et mõista kuidas juba tuhandeid aastaid läbi ajastute lahendatakse inimkonna probleeme ja inimeste vigu.
– hulgaliselt ehk siis sadu lk eestikeelset õppematerjali, pilte, selgitusi, tabeleid jne.

Vaata siit tutvustusi, kus näed pilte, kuuled selgitusi jne.
– Puuduta mind saated Teresa Mängel, Heli Salf  ja Liina Velsker
I osa  VAATA SIIT
II osa VAATA SIIT
– Arengutee klubi videosalvestus: VAATA SIIT
Egiptuse maagia õpetused: Anu Pahka ja Teresa Mängeli videovestlus

Surma kui sellist ei olegi olemas, on vaid üleminek ühelt tasandilt teisele, asukoha muutus. Seega surmahirmu, millega inimesed oma elusid antud ajahetkel hävitavad, tegelikult pole vaja – on vaja elada ja seda elu nautida.

Miks on nn. “Surnute raamatu ” süsteemis Isis, Hathor ja Nefertari nii olulised?
Milliste jõududega on meil tegu?

Hathori tempel Denderas, Hatshepsuti ja Nefertari kanbrid kuningannade orus on vanimad maagiliste jõudude arhiivid, mis annavad võtme ja juurdepääsu teadmistele, mis on paljudele olnud keelatud või mõistmatud….. kuidas parandada elu ja jõuda külluse ja rahuloluni.

Kõik oluline, on maalitud kambri seintele, värviliste ja suurte piltudega ehks siis “puust ja punaselt” ette joonistatud. Läbides kanbri teadlikult on võimalus mista…. mõista väga palju ja väga olulist.

TÄHELEPANU, MIKS ME RÄÄGIME PÜHITSEMISEST või rituaalist???
Esiteks:  selle protsessi käigus kinnitatakse sinu teadmised, see on nagu ülikooli lõpetamise diplom.
Teiseks: pühitsmine määratleb ka selle, millise millise jõu jagaja sina oled, ehk siis, mis on sinu suurim potensiaal, milles oled sa juba sündides väga osav….. kus on sinu panus kõige suurem loomulikust ressursist. Seega nääratletakse, kes sa tegelikult oled. See pühtsemise “maailma kord” on määratletud jua aegade algusets, seda on küll kohandatud läbi ajastuste aga algtõüed on samad ja seda kasutatakse kuni tänase päevani. Eriti selgelt on seda näga maailma kuningakodades, riikides ja usundites, kus on hierarhia positsioonid selgelt eristatavad.

ARMAS HUVILINE, OLED VÄGA OODATUD ÜHINEMA MEIEGA.

KUIDAS MEIEGA LIITUDA?
Mida me ei tee, me ei korralda turismireise Egiptusesse ja nii-öelda “turistidega” tegeleda ei soovi. Ootame meie sekka inimesi, kes on antud teemast väga huvitatud, kes soovivad õppida, meiega koos harjutada, uusi teadmisi avastada, reisid , matkata ja laagrites harjutamas käia.

KUI MA OLEN PÄRIS ALGAJA?
Sellest pole hullu, kui sul on huvi ja soov, siis saad vajalikke alusteadmis lugeda ja omandada. Oleme need sinu jaoks kõik tõlkinud eesti keelde ja pannud väga lihtsasse süsteemi.

KUI MA HÄSTI EI TEA, KAS MA TAHAN JA KAS ON HUVI, SEST MUL PUUDUB INFO?
Siis anna endast teada infomeilile või helista ja lepime sulle kokku ühe infotunni aja, kus ma selgitan sulle võimalusi, näitan materjali ja koos arutame, kas sind see huvitab ja millised potentsiaalid ja võimalused sule sellega liitumiseks on.

VÕTA ÜHENDUST:
Teresa.mangel@gmail.com,
info@taevasmaa.ee ,
tel:55903155

Mida me õpime?
See treeninglaager on üles ehitatud reinkarnatsioonile, ülestõusmisele, taassünnile, uuendustele.
– Energeetiliste jõudude kombineerimine ehk Egiptuse lootsikute ehitamine
– Energeetilised jõukombonatsioonid ja nede kasutamine
– Ülestõusmine, taassünd-  jõudude uuendamine, värskendamine, uuendused, uued energiad, surnud energiatest üles ärkamine, energiate taassünd jne…
– Õpe, meditatsioonid, pühitsused, rituaalid.

See on meie kolmas reis, kuid ka uustulnukad saavad osaleda.
Võimalus omale saada ka kaks Eesti keelde tõlgitud Egiptuse õpperaamatut ja hulgaliselt õppematerjale. 

Vana-Egiptuse Amun Ra saladused on tuntud alates 2. aastatuhandest eKr. Vaaraode templikomplekside seintele kantud pühad freskod räägivad jumal-inimese maagilisest jõust. Selleks oma võimed täies mahus kasutada saaks, tegid vaaraod ja pühakud igal aastal  erilisi rituaale.

Preester ja vaarao viisid läbi sakramendi – tee jumalike voolude sügavustesse, maagiliste jõudude taaselustamiseks. Seega aktiveeris ja käivitas vaarao laiendatud võimalusi  uuteks saavutusteks, muutustega kohanemiseks, uuendusteks  ja elu küllusega täitmiseks. Saades piisavalt palju jumal – inimese ressurssi, lubati tal hallata surnuist ülestõusmise saladusi ja rituaale, mis viisid elu uuendusteni ja jõukuseni.

Hathori tempel (Denderas), Hatshepsuti ja Nefertari haud– on vanimad maagiliste jõudude arhiivid, mis annavad võtme ja juurdepääsu teadmistele, mis on paljudele olnud keelatud või mõistmatud.

Et initsiatsioon (ühest energiast teise üleminek) oleks üldse võimalik ja edukas, on oluline mõista rituaali tähendust ja teha seda teadlikult. Peate omandama võime neid jõude kontrollida. Millist jumalate väge te ise sakramendis esindate  ja kuidas te rituaalis vaimude jõude vaos hoiate?

Pühitsemise algus toimub Denderas Hathori templis, seejärel kuningannade orus Nefertari hauakambris ja seejärel Naise – vaarao Hatšepsuti templis.

Meie laager oli väga edukas, see toimus 42 hingekaaslasega. Vaadeake mõninagid pilte ja nede selgitusi siit lingilt.

Kõik, kes te olete huvilised ja tunnetele ihtsalt huvi, tahate lugeda, või isegi õppida või meiega  kaasa sõita järgmistel kordadel, siis andke teada oma soovist teada:  info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com

Olete väga oodatud meiega ühinema.
Teresa

Kuidas toimuvad mei treeninglaagrid?
Me viibime oma hotelli territooriumil, kus on meil majutus ja pakett „kõik hinnas“ nii söögid, kui ka joogid. Meie õppeklassiks on rand, palmid ja värske õhk. Õpime päevitades ja juues toormahlasid ja maitsvaid kokteile. Pauside ajal päevitame ja jalutame rannas.

Meil on peas kõrvaklapid, kus kuuleme meie õppejõudu ja eestikeelset tõlget. Seega kui oleme päevitamas natuke kaugemal, siis kuuleme ikka ja saame teha märkmeid oma õpperaamatutesse ja vihikutesse, mis on juba eelevalt eesti keelde tõlgitud.

Kui teeme harjutusi, rituaale või õpime kohale toodud materjalidelt, siis koguneme kokku.
Kui meil on maketid või õppefilmi vaatamised, siis selleks on meil renditud saal.

Kuidas me käime ekskursioonidel ja tegemas väekohtades rituaale?
Selleks on meil renditud oma meeskonnaga buss ja kogu tegevus juhtide poolt korraldatud. Ette on valmistatud kogu marsruut, templite piletid, laeva sõidud, sissepääsud väekohtadesse, toitlustamine jne. Ise ei pea mitte millegi peale mõtlema. Eelnevat õpime ja teeme selgeks kogu tegevuse.

Mida me õpime, kustkohast tuleb informatsioon?
Kõik materjalid ja info tulevad oma ala tipp spetsialistidelt, ajaloolastelt Egüptoloogidelt, energeetikutelt jne. Meie õppejõud on Egiptuse maagaiaga tegelenud üle 40 aasta ja tema kogemuste baas on enneolematult suur. Meie juhuks on Cairo Ülikooli õppejõud.
Kõik materjalid on pärit iidsetest allikatest, on realistlikud ja mõeldud õppimiseks, mitte turistide meelitamiseks.

Tunnustamine
kõik osalejad, kes läbivad koolitusi, saavad enda valdusesse ka hinnalised eesti keelde tõlgitud materjalid ja ka diplomid, et antud programm on läbitud. Selleks korraldame pidulikke lõpupidusid.

Antud õpingud on mõeldud enese arenguks kogu materjal on Akadeemia vara. Kui aga soovid antud materjalidega edasi õpetada ja seda infot jagada, siis see on meie jaoks rõõmus uudis. Selleks on vaja tehe eraldi koolitus, saada täiendavad materjalid, mis mõeldud ainult õpetajate jaoks ja akadeemia annab selleks ka vastava sertifikaadi, et võid ametlikult edasi õpetada. See annab ka sinu klientidele kindlustunde, et oled volitatud ja õige inimene infot jagama.